Гонгало Сергій Йосипович.

ORCID ID https://orcid.org/0000-0002-0082-1891

У 1996 році закінчив Калінінградську вищу школу МВС Росії по спеціальності юриспруденція з присвоєнням кваліфікації юрист.

2013 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив дисертацію кандидата юридичних наук із спеціальності 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Пройшов курс підготовки та на підставі зданих іспитів рішенням Експертно-кваліфікаційної комісії отримав право проведення: експертизи холодної зброї; дактилоскопічних експертиз; трасологічних експертиз; комплексного дослідження транспортних засобів та документів, що їх супроводжують; техніко-криміналістичних досліджень документів; почеркознавчих експертиз.

Пройшов 1-й з 3 курсів навчання графології Інституту графоаналізу Інеси Гольдберг, Ізраїль http://inessa-goldberg.ru/, у відповідності з навчальною програмою Ізраїльського Товариства Наукової Графології. Свідоцтво № 262-2016 від 05.07.2016 р.

З 01 листопада 2001 року по теперішній час працюю в Навчально-науковому інституті права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» на посаді доцента кафедри кримінально-правових дисциплін. https://www.oa.edu.ua/

Види діяльності:

  •   Наукові дослідження в галузі судового почеркознавства та документознавства.
  •   Консультування з питань експертно-криміналістичного забезпечення досудового розслідування та судового розгляду.
  •  Практикуючий експерт-криміналіст, графолог.

Моє робоче місце.